Léčení Hunou

Huna

Huna

Léčení pomocí pozitivního učení Huna – seminář

Přednáším 22.12.2019 v Městské knihovně v Praze 1 od 17 hodin.

HUNA je dávné polynéské učení o léčení láskou a odpuštěním. Připomíná techniky pozitivního myšlení a vizualizace, sleduje rovněž esoterický princip „Na co se soustředíte, to roste“.

Nejmocnější technikou Huny je ŽEHNÁNÍ. To není něco, co by bylo vyhrazeno jenom kněžím nebo vyvoleným; je to schopnost, kterou můžeme v sobě rozvinout všichni.

Žehnejte všemu, co představuje to, po čem toužíte!
Žehnejte každému, kdo představuje to, co sami chcete!

Dlouhodobě si udržet pozitivní myšlení znamená s ním stále pracovat a vědomě ho ukládat do paměti – podvědomí. Je nutné se naučit pozitivně myslet, mluvit, pozitivně se chovat a také se tak cítit v každém okamžiku. Je nutné vyřešit a urovnat své pracovní i rodinné vztahy. Krása a vše pěkné kolem nás se snadno zahalí mlhou negativních pocitů z nevyřešených vztahů

Urovnání vztahů v rodině je základním předpokladem a to nejen mezi žijícími členy rodiny, ale i mezi jednotlivými generacemi. Bez uvědomění si souvislostí, které jsou mezi dobrými vztahy, příznivými emocemi a fyzickým zdravím se pozitivní myšlení neustále vzdaluje. Hunu můžeme použít k vyléčení vztahů. Pomocí sedmi principů můžeme vytvořit dobrý vztah k druhým, k životu a k sobě samému. Čím lepšími lidmi budeme my sami, tím lepší přátelství můžeme vytvořit.

Pomocí Huny si můžeme zvýšit sebeúctu, sebeocenění a sebedůvěru.

Cena semináře je dohodou. Minimální délka semináře je tři hodiny. Účastníci dostanou skripta.

Rozhlasová nahrávka o HUNA:

Comments are closed.