Léčení tělesných bolestí

Léčení

Pomáhám při léčení tělesných bolestí, pracuji na tělesné i emocionální rovinách klienta pomocí metod klasické i nekonvenční medicíny. Ve spolupráci s klientem nalézáme i skryté příčiny nemoci s návrhem řešení problémů. Pro léčení kloubů, páteře, kostí a svalů používám obvyklé i méně známé účinné metody srovnávání těla. Nezvyklými postupy řeším také symptomy a kořeny nemocí žláz a orgánů těla. Na většinu běžných problémů, na akutní ale i chronické stavy nemoci vždy najdeme pomoc. Ta obvykle vychází z člověka samotného a zvyšuje jeho sebeuvědomění. Pracuji také s bylinami a výživou, kdy se používají specifické byliny a potraviny na konkrétní orgány a tak urychlují léčbu.

Při aplikací principů havajského myšlení HUNA je člověk zbavován všech vrstev stresových kanálů a vede člověka k vyššímu sebevědomí a klidu. Pomáhá člověku být vyrovnanější osobností. Stres odchází z celého vědomí a organismus člověka jako celek je významně posílen. Když je odstraněn stres z mozku, vyrovnávají se a propojují levá a pravá mozková hemisféra. Rozum, cit, intuice a další modality vědomí se tak dostávají do harmonie.

Jedním ze způsobů připomínání si sedmi principů HUNY je meditace pomocí karet. Na všech kartách obecně představuje levá strana karet budoucnost, pravá strana minulost. Rostliny a květiny představují růst, rozvoj, pohled na vše z jiného pohledu, úhlu či nadhledu. Slunce na kartách představuje světlo, které ukazuje novou cestu do budoucnosti, propojuje nás s energií vesmíru. Srdce je symbolem lásky, rovnováhy, harmonie, akceptace, ocenění všeho kolem nás a také představuje odpuštění dřívějších skutků, chyb, nedokonalostí sobě i druhým. Pomáhá najít smysl života zde na zemi, podporuje kreativitu a tvorbu.

Podrobnější informace k léčbě najdete na dalších stránkách:

KNIHOVNIČKA Meduňky – Nohy, nožky, nožičky
Léčení Hunou
Acidobazická rovnováha
Bolesti zad
Otoky, celulitida, únava
Inkontinence, problémy s prostatou, komplexní program pro funkční ženskou sterilitu
PODOLOGIE – komplexní péče o nohy

NEMOCI MŮŽEME ROZDĚLIT DO TŘÍ SKUPIN

  1. Nemoci vzniklé velkým úbytkem minerálních látek v těle, což jsou např. zubní kazy, paradentóza, osteoporóza, arterioskleróza, bolesti v zádech, vypadávání vlasů, křečové žíly a další.
  2. Nemoci vzniklé jako důsledek vylučování škodlivin jsou např. akné, pocení nohou, ekzémy a záněty kůže, alergie, lupénka, svědění kůže, zhnisané mandle a další.
  3. Nemoci vzniklé ukládáním škodlivých látek jsou např. žlučové, močové a ledvinové kameny, revmatismus, dna, artróza a další.

Je nutné si uvědomit jaké existují chyby ve způsobu stravování, jaké jsou chybné stereotypy chování, zda jsou energetické (duševní konflikty a pocity strachu, existenční nouze) nebo psychické, či materiální obtíže (usazeniny, otravy, popáleniny, nemoci způsobené zneužíváním léků) nebo se jedná o nadměrný příjem některých živin. Všechny tyto choroby jsou léčitelné.

Odhodláním zdravě a spokojeně žít, změnou životního stylu, vytvořením individuálních programů na úpravu podvědomí, upevněním vědomého vnímání spojení těla a mysli.

Comments are closed.