Obchod

Obchod

Masážní pomůcky pro tělo

Objednávejte prosím mailem na: pavel@kloud.cz nebo telefonicky na: 608 947 002

ili 2

Cena za kus (kus): 150.00 Kč vč. DPH 20 %
Má dva masážní segmenty, je vhodný pro sportovní a klasickou masáž celého těla. Účinný je v oblastech tvorby pomerančové kůže.

 

 

 

 

 

ili 55

Masážní pomůcky ili 55

Masážní pomůcky ili 55

Cena za kus (kus): 1 080.00 Kč vč. DPH 20 %
Má 55 masážních segmentů, s masážní plochou uzpůsobenou tvaru chodidla. Umožňuje masáž nejen celého chodidla a prstů ale i nártu a vnitřní i vnější hrany chodidla.

Masážní pomůcky ili jsou určeny pro všechny lidi, kteří mají nedostatek pohybu (kancelářské práce, děti ve škole, starší lidé se sníženou pohyblivostí) nebo pro ty, kteří potřebují kompenzovat nadměrnou zátěž dolních končetin. Reflexní masáž plosek rukou a chodidel pomáhá regenerovat krevní a lymfatickou cirkulaci, nervový systém i další těžko postižitelné systémy, kterými proudí energie.

Masážní segmenty pomůcek ili jsou vyrobeny z habru, některé jsou mořeny mahagonovým a zeleným koncentrátem. Ostatní části masážních pomůcek ili jsou z bukového kvalitního dřeva. Povrch je chráněn lakovým filmem, který splňuje požadavky Evropské normy EN 71, část 3 pro povrchovou úpravu hraček a chrání pomůcky proti mechanickému opotřebení. Spodní strana pomůcky ili 55 je opatřena protiskluzovými pásky.

Provádění masáže pomůckou ili 55
K provedení masáže se posaďte a pod chodidla si dejte masážní pomůcku ili 55. Obě chodidla položte na masážní segmenty a střídavým pohybem masírujte chodidla. Střídavé uspořádání segmentů a lehké prohnutí pomůcky do tvaru chodidel stimuluje reflexní plošky. Masáž provádějte zpočátku asi tři až pět minut. Později je možné a vhodné masáž provádět několikrát denně. Pomůcku ili 55 můžete mít na pracovišti pod stolem a používat ji jako opěrku pro nohy a každou hodinu je dobré nohy krátce masírovat. Dojde k prokrvení chodidel s následným odstraněním pracovní únavy. Můžete cítit slabé brnění v chodidlech, s následnou vlnou příjemného tepla. Dochází k uvolnění svalů nožní klenby, které prostřednictvím svalového zřetězení ovlivňuje kolena, kyčle a páteř. Na nohách také končí některé energetické dráhy, které jsou mezi sebou propojeny různými vazbami a navzájem se ovlivňují. Působením na bod umístěný na chodidle se proto ovlivňuje nejen okolí tohoto bodu ale celá dráha.

Žádná z pomůcek není určena pro masáž vestoje, protože by mohlo dojít k uklouznutí po otáčejících se segmentech a k úrazu! Vsedě se také lépe uvolní svaly a může dojít k jejich dokonalé regeneraci. Masáž nohou můžete provádět v ponožkách nebo naboso. Při masáži naboso není vhodné, aby pomůcku užívalo více osob, z hygienických důvodů.

Výsledek masáže
Efekt masáže se projeví příjemným pocitem tepla a úlevy nejen v nohách. Dochází ke snížení pocitu únavy, ke zlepšení postoje a chůze, ale i k ovlivnění mnoha dalších tělesných funkcí. Dostavuje se příjemný pocit volnosti, zlepšuje se způsob dýchání, normalizuje se krevní tlak a srdeční činnost, uvolňuje se páteř a mírní se potíže spojené s páteří.

Vložky do bot pro chůzi i sport

Superfeet

Základní funkcí vložek superfeet je stabilizovat zadní a střední segment nohy za účelem zlepšení statiky a biomechaniky nohy a následně ovlivnit správné postavení celého těla.
Patentovaný tvar vložky je založený na hluboké patní misce, která podepírá subtalární kloub a následně zpevňuje kloub Chopartův . Díky tomu se zamezí nadměrné pronaci nohy a současně se podporuje správný biomechanický pohyb nohy v další fázi kroku. Další výhodou vložky jsou použité materiály na stabilizační misku, který je pevný a současně pružný a může stimulovat práci klenby, čímž neochabují svaly na noze, jako tomu může být u vložek typu „polštář na nohu“. Horní vrstva vložky je z tuhé pěny, která poskytuje vložce komfort a je antibakteriální a umyvatelná vodou a mýdlem. Superfeet vložka je dále konstruována tak, aby se stala po vložení do obuvi jakýmsi adaptérem mezi plochým tvarem vnitřní mezipodešve obuvi a prostorovým tvarem nohy.

Superfeet Trim-to-fit program nabízí 6 základních typů vložek, které se liší tvarem stabilizační misky, který je konstruován podle anatomických a biomechanických požadavků nohy a podle toho pro jaký druh obuvi (či druhu aktivity, sportu) je vložka určena. Základní mírou u vložek je šířka patní misky, která se měří pomocí šablon označených písmeny. Aplikace těchto vložek je jednoduchá a rychlá. Pomocí šablony je vybrána správná velikost vložky, která je daná šířkou patní misky. Nůžkami se upraví tvar vložky v přední části tak, aby dobře padla do obuvi. Vložky Superfeet trim-to-fit s prefabrikovaným tvarem stabilizační misky vyhovují každému a jsou určeny k celodennímu nošení. Zaškolení provádí certifikovaný pracovník. Všechny typy vložek jsou skladem nebo jsou dodány do několika dnů.

Superfeet slouží jako ortopedické pomůcky, poskytují prevenci před bolestmi a nemocemi nohou a jsou také součástí rehabilitačního procesu pooperačních stavů.
Jsou určeny nejen se pro sportovce ale pro všechny, kdo chtějí mít zdravé nohy. Aplikace vložek pomáhá v prevenci před nemocemi a bolestmi a také ke zvýšení výkonu sportovce (běh, golf, hokej, tenis, atletika-házecí disciplíny, cyklistika…)

Vložky do bot Superfeet stojí 950 Kč.

Comments are closed.