Mládnutí

Mládnutí.....

Každých 14 dní o týden mladší

Kompetní balíček programů pro zdravé tělo, mysl i ducha. K novému životu potřebujete jen málo, dostat se do formy a rozhodnutí ke změně. Rozhodnutí být šťasten(a) může být ten nejzávažnější slib, který si do další části života můžeme dát.

Mládnutí by se nemělo odkládat, stárnout umí každý

Technika omlazení a uzdravení těla a mysli zahrnuje několik kroků.

1.         Podrobný individuálně sestavený cvičební program. Lehké aerobní cvičení, nemáme žádná omezení, žádné limity. Pohyb a zdatnost mění sebehodnocení. Výuka pozitivní filozofie Huna.

2.         Odhodlání zdravě a spokojeně žít. Změna životního stylu. Programy na úpravu podvědomí. Motivační pravidla. Upevnění vědomého vnímání spojení těla a mysli. Práce s technikou Dynamind.

3.         Změna stravovacích zvyků, odkyselení všech buňek. Co můžeme jíst a čeho se mám vyvarovat. Kontinuální detoxikace, rozpuštění škodlivých usazenin, neutralizace kyselin a toxinů, zásaditá péče o tělo. Případně doporučení preparátů na odstranění parazitů z těla.

4.         Masáže speciálně navržené k uvolnění emocionálního a fyzického napětí. Pro dosažení tohoto cíle aplikujeme kombinaci praktické neuromuskulární terapie a myofasciálního uvolnění pocitů napětí v těle způsobených fyzickým nebo emocionálním vypětím. Prokrvení bolestivých nebo unavených svalů a uvolnění přepjatých svalů a postupné obnovení plného pohybového rozsahu. A také výuka masážního omlazovacího rituálu.

Rozhodnutí být šťastní může být ten nejzávažnější slib, který si do další části života můžete dát.

Cena celého programu je dohodou, dle počtu účastníků kurzu. Termín zahájení programu je dohodou.

Comments are closed.